Gevraagd op korte termijn

All Round BAR/RECEPTIE MEDEWERKER CA 24 UUR (M/V)

Ben jij een sportief, klantgericht en spontaan en weet jij van aanpakken? Voor deze functie zijn wij op korte termijn op zoek naar een receptioniste die na de lockdown onze leden weer mag verwelkomen.

Je bent het gezicht van Jeroen Maas Sports Company. Samen met je fitness en groepsles collega’s beman je de club. Je bent punctueel, enthousiast, klantgericht en commercieel. Je communiceert gemakkelijk met klanten aan telefoon, balie en per mail. Je bent flexibel inzetbaar en ‘s-avonds en in het weekend werken vind je geen bezwaar. Je bent leergierig en kunt goed overweg met diverse computerprogramma’s (o.a. excel, words, sociale media)  en ons leden- software pakket.

De functie bestaat daarnaast uit lichte bar-en schoonmaakwerkzaamheden. Kortom Jeroen Maas Sports Company is op zoek naar een veelzijdige part-time medewerker voor ca 24 uur, die van aanpakken houdt! Ben jij die persoon die we zoeken; Je kunt bij ons direct na de lockdown aan de slag!

JMSC staat voor kwaliteit en professionaliteit. Dat zien we terug in onze medewerkers en de feedback van onze leden. We hebben een team met collega’s die weten wat het inhoud om betrokken te zijn en service gericht te werken. Wil jij daar binnenkort onderdeel van zijn?

Naast een aantal vaste taken draag je o.a. ook zorg voor:

  • Een juiste afhandeling van de ledenadministratie.
  • Je bent eerste aanspreekpunt voor leden.
  • Je geeft rondleidingen en informeert nieuwe en toekomstige leden.
  • Je bent een echte team player en werkt nauw samen met fitness en groepsles instructeurs

Gevraagd:

Enthousiast | representatief | service gericht kunnen werken | zelfstandig | flexibel | commercieel ingesteld | leergierig | ervaring met Word, Excel, Outlook, sociale media | Sportief | Oplossingsgericht | Ervaring in sport en horeca heeft de voorkeur

Wij bieden:

Naast prima arbeidsvoorwaarden bieden wij je een open, collegiale en sportieve werk omgeving, onbeperkt sportabonnement en goede secondaire arbeidsvoorwaarden.

Interesse?

Reageer per e-mail info@sportscompany.nl

met CV+foto+ korte video introductie van wie je bent naar Jeroen Maas Sports Company, tav Cherise Wielandt, Hoofdweg 669B, 2131 BB Hoofddorp

Jeroen Maas Sports Company (sinds 1989) is een exclusief ingericht Wellnesscentrum in het centrum van Hoofddorp. Vanuit passie en idealistische ambitie verzorgen wij trainingen en behandelingen voor een Balans in Sport en Lifestyle. In 2020 is JMSC gekozen tot 3e Beste fitnessclub van Nederland

023-5611556 www.sportscompany.nl